Blog - NSL- Krajalnica do cięcia pionowego

Krajalnica NSL której producentem jest Grasselli to proste rozwiązanie nie tylko na sezon grillowy. Maszyna zaprojektowana z myślą o sprostaniu dzisiejszym wymaganiom co do jakości cięcia oraz wydajności.
Zadaniem NSL jest przede wszystkim pionowe cięcie każdego rodzaju świeżego mięsa bez kości, proces cięcia surowca odbywa się poprzez innowacyjny system ruchu naprzemiennego noży – pozwala nam to uzyskać  bardzo wysoką precyzje cięcia plastrów przy zachowaniu maksymalnej wydajności.
Jeśli wspominamy już o świeżym produkcie należy podkreślić główne atuty w cięciu świeżego surowca jaki zyskujemy dzięki tego typu produkcji, to głównie bardzo duże oszczędności w zakresie przygotowania surowca do procesu cięcia jak i wydłużoną datą przydatności naszego produktu – Stawiamy na świeżość oraz jakość.
Szeroka oferta zestawów tnących pozwala uzyskać każda żądaną szerokość cięcia a wymiana ich jest prosta i szybka, nie sprawia operatorowi większych problemów.
Wieloletnie doświadczenia i wiedza z zakresu projektowania maszyn pozwoliły stworzyć szereg systemów bezpieczeństwa co pozwala uniknąć wypadków podczas pracy jednocześnie zachowując łatwość obsługi dla operatora.
Naszą produkcję powinna cechować powtarzalność, wysoka wydajność przy niskich kosztach jak i niezawodność urządzenia -– wszystkim tym wymaganiom sprosta nasze urządzenie.

  Maszyny dla branż

  Skórowaczki/ Odbłaniarki

  skórowaczki
  Zobacz

  Krajalnice

  krajalnica stałowagowa
  Zobacz

  Aplikatory

  krajalnica do cięcia poziomego
  Zobacz

  Piły automatyczne

  krajalnica do cięcia pionowego
  Zobacz

  Noże krążkowe

  Noże krążkowe
  Zobacz

  DIWED FOOD MACHINERY

  Żywiecka 16A
  43-376 Godziszka
  +48 33 818 10 32
  +48 881 920 581

  Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
  Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij