Blog

NSL
NSLNSLNSL

2021-02-05

NSL

Krajalnica do cięcia pionowego

Krajalnica NSL której producentem jest Grasselli to proste rozwiązanie nie tylko na sezon grillowy. Maszyna zaprojektowana z myślą o sprostaniu dzisiejszym wymaganiom co do jakości cięcia oraz wydajności.
Zadaniem NSL jest przede wszystkim pionowe cięcie każdego rodzaju świeżego mięsa bez kości. Proces cięcia surowca odbywa się poprzez innowacyjny system ruchu naprzemiennego noży – pozwala nam to uzyskać bardzo wysoką precyzję cięcia plastrów, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.
Jeśli wspominamy już o świeżym produkcie, należy podkreślić główne atuty w cięciu świeżego surowca, jaki zyskujemy dzięki tego typu produkcji, to głównie bardzo duże oszczędności w zakresie przygotowania surowca do procesu cięcia jak i wydłużoną datą przydatności naszego produktu – Stawiamy na świeżość oraz jakość.
Szeroka oferta zestawów tnących pozwala uzyskać każda żądaną szerokość cięcia, a wymiana ich jest prosta i szybka, nie sprawia operatorowi większych problemów.
Wieloletnie doświadczenia i wiedza z zakresu projektowania maszyn pozwoliły stworzyć szereg systemów bezpieczeństwa, co pozwala uniknąć wypadków podczas pracy jednocześnie zachowując łatwość obsługi dla operatora.
Naszą produkcję powinna cechować powtarzalność, wysoka wydajność przy niskich kosztach jak i niezawodność urządzenia - wszystkim tym wymaganiom sprosta nasze urządzenie.

NAB520 M
NAB520 MNAB520 MNAB520 M

2020-12-17

NAB520 M

Odbłaniarka do zadań specjalnych

Regularnie przeprowadzamy testy u naszych klientów, skórując elementy drobiowe (noga, udko, pierś), jak i z indyka. Maszyna zapewnia wysoką wydajność oraz wspaniałą jakość, co pokazują wyniki sprzedaży tej maszyny na polskim rynku. W maszynie mamy do dyspozycji różnego typu wałki docisku oraz możliwość przeprowadzenia różnych ustawień, gwarantujących nam mozliwość skórwania/odbłaniania każdego elementu. Konstrukcja urządzenia jest przemyślana, zwłaszcza pod kątem dezynfekcji. Przygotowanie odbywa się bez konieczności użycia narzędzi i daje możliwość dokładnego umycia. 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko