Loader SE / LE SERIES

Naciągarka automatyczna

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Loader SE / LE SERIES

Ta maszyna jest przeznaczona do automatycznego ładowania rur: w siatki standardowe lub elastyczne, siatki do pończoch, osłonki z tworzywa sztucznego. Dostępne są również akcesoria i urządzenia ułatwiające ładowanie delikatnych osłonek (na przykład kolagenowe). Z tego powodu możliwe jest dostarczenie zbiornika do namaczania osłonek wraz z ładowaczem. Zbiornik jest wyposażony w system, który utrzymuje stałą temperaturę wody do namaczania; przewidziany jest także automatyczny system ciągnięcia i podawania osłonki. Ładowanie odbywa się na rurkach ze stali nierdzewnej o średnicy. od 60 do 180 mm.     

Wersja LE może ładować rury o różnej średnicy, zmieniając - szybko i łatwo - zaciski chwytające. Po rozpoczęciu cyklu maszyna automatycznie ładuje rurkę z żądaną i ustawioną ilością siatki.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko