KSL CBU 3 / AL 3

Krajalnica horyzontalna

Drób KSL CBU 3 / AL 3

Krajalnica horyzontalna Zaprojektowana do zadań specjalnych. Dzięki wielonożowemu systemowi cięcia Grasselli KSL CBU 3B tnie produkty z niezrównaną precyzją, automatycznie dzieli plastry na trzy grupy i umieszcza je na trzech taśmach. Maksymalna wydajność i wyjątkowa elastyczność.
 


 Korzyści:

 • Możliwość kilku różnych konfiguracji:
 1. Produkt można pokroić na dwa lub trzy plastry, pozostawiając cały produkt na dolnym przenośniku wyjściowym.
 2. Produkt można pokroić na dwa lub trzy plastry, umieszczając pojedynczy plaster na każdym przenośniku taśmowym.
 3. Produkt można pokroić na kilka plastrów, usuwając ostatni kawałek niezgodny ze specyfikacją na górnym przenośniku taśmowym.
 4. Produkt można pokroić na kilka plastrów, umieszczając żądaną liczbę na dolnym przenośniku taśmowym, żądaną liczbę plastrów na środkowym przenośniku wyjściowym, jednocześnie usuwając górny plaster niezgodny ze specyfikacją i umieszczając go na górnym przenośniku wyjściowym .

 

 • Odkażanie i czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe i proste.
 • Możliwość cięcia w linii z NSA i NSA XC.
 • Jeśli maszyna jest skonfigurowana zgodnie z opisem w punkcie 4, dodatkowy przenośnik taśmowy AL3 umożliwia umieszczenie plastrów na dolnym przenośniku odbiorczym i środkowym przenośniku taśmowym na tym samym poziomie i w tym samym kierunku, w którym produkt jest podawany w linii.
Specyfikacja techniczna:

 • Szerokość robocza 350 mm.
 • Minimalna grubość cięcia: 2,5 mm.
 • Specjalna dźwignia ręczna umożliwia łatwą i szybką regulację grubości pierwszego dolnego plasterka.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko