Seria KSL-CBU

Cięcie ciągłe poziome - liniowe

     rozwiązania dla drobiu

Drób Seria KSL-CBU

Pozioma krajalnica do świeżych mięs bez kości. Wyposażona w przenośnik taśmowym do dzielenia plasterków, idealna do mięsa drobiowego. Działa jak standardowa KSL, krojąc poziomo świeże mięso bez kości wraz z automatyczną możliwością dzielenia pociętych plastrów poprzez dwie taśmy wyjściowe.       

Korzyści:

  • Możliwość automatycznego rozdzielania plastrów poprzez dwie taśmy wyjściowe.
  • Możliwość łatwej i szybkiej regulacji grubości pierwszego plastra.
  • Nie wymaga zabezpieczenia przed myciem, 100% wodoodporna.
  • Możliwość dzielenia plasterków zgodnie z żądaną specyfikacją.
  • Możliwość pracy w linii produkcyjne z NSA600.
Specyfikacja techniczna:

  • Szerokość robocza 350 mm (KSLCBU / 4) i 700 mm na dwóch niezależnych liniach (KSL-CBU / 8).
  • Zaprojektowany, aby sprostać dzieleniu dużej ilości świeżych piersi z kurczaka do 5000 kg / h, w zależności od specyfikacji produktu.
  • Minimalna grubość cięcia: 2,5 mm.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko