OSL

OSL

Krajalnica stałowagowa

WołowinaWieprzowinaDróbRybyWarzywa i owoce OSL

Krajalnica porcjująca do pionowego krojenia świeżych produktów bez kości z kontrolowaną wagą.

Korzyści:

 Wysokowydajne krojenie porcji, na wagę i grubość
OSL umożliwia podział produktu na różne sekcje, dostarczając idealne porcje na wagę lub grubość zgodnie z recepturą.

 Zaawansowane ustawienia receptur dla większej dokładności
OSL zapewnia różne funkcje i działające receptury, pozwalając zoptymalizować proces krojenia z najwyższą wydajnością i jakością plasterka.

 Optymalizacja
OSL może przetwarzać produkty o różnych kształtach, gramaturach i rozmiarach, automatycznie dostosowując proces cięcia i recepturę do każdego przychodzącego produktu w celu zminimalizowania strat. 

 Ekstremalna precyzja w dostarczaniu docelowego rezultatu
OSL rozpoznaje kształt, rozmiar i cechy przychodzącego produktu i można je ustawić tak, aby szukał żądanej masy wyłącznie w określonym zestawie parametrów wymiarowych. OSL wykrywa kształt, rozmiar i charakterystykę przychodzącego produktu i może być regulowana tak, aby pożądana waga została osiągnięta wyłącznie w określonym zestawie parametrów wymiarowych.

Dodatkowo:

  • Oszczędność czasu w ustawieniach mechanicznych

Przepisy można łatwo dostosować za pomocą oprogramowania. Duża oszczędność czasu i uniknięcie ręcznych ustawień maszyny, szybkie wypróbowanie nowych receptur bez konieczności zamawiania i instalowania nowych/specjalnych części.

  • Statystyki i wsparcie na żywo

Dzięki połączeniu z Internetem, OSL może dostarczać statystyki produkcji na żywo bezpośrednio do komputera i pomagać w pomocy na żywo w celu skrócenia przestojów maszyny.

  • Szybsza i bardziej efektywna konserwacja

Oprogramowanie diagnostyczne OSL pomaga zespołowi utrzymać ruchu i pracować wydajniej, dzięki ciągłemu przepływowi informacji o warunkach pracy oraz szybszemu wykrywaniu i rozwiązywaniu problemów.

  • Pierwszy krok w kierunku w pełni automatycznej linii do cięcia tacek na wagę

W połączeniu z poziomym frezem KSL DV, OSL umożliwia cięcie porcji na wagę z wysoką wydajnością, które można następnie umieścić w tackach.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko