CC2

Piła taśmowa przelotowa

Maszyna zaprojektowana do wykonywania cięcia wzdłużnego wzdłuż produktu, takiego jak nóżki świni, nogi wołowe, kostki, bloki itp. Maszyna do cięcia CC-2 jest ładowana ręcznie a cięcie jest wykonywane za pomocą piły taśmowej w całkowicie bezpieczny sposób.

     
Korzyści:

  • JAKOŚĆ CIĘCIA. Produkty są prowadzone po ścieżce ze stałą prędkością cięcia.
  • BEZPIECZEŃSTWO. Automatyczne prowadzenie produktów do obszaru cięcia, który jest całkowicie zakryty i niedostępny dla użytkownika podczas pracy.
  • SOLIDNOŚĆ. Konstrukcja wykonane ze stali o dużej grubości, które minimalizują wibracje i pomaga uzyskać czyste cięcie.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko