Seria NAB

Odbłaniarka taśmowa

Wieprzowina

Wysoce wydajna i łatwa w użyciu odbłaniarka membranowa. Gwarantuje dokładność i precyzję nawet w przypadku najdelikatniejszych kawałków mięsa wieprzowego. W pełni automatyczna dla rozwiązań in-line. Łatwa w regulacji, solidna ze specjalnymi rolkami dociskowymi, aby zagwarantować stałą wydajność.     
      
Korzyści:

  • Precyzja i wysoka wydajność produkcyjna.
  • W pełni automatyczna maszyna idealna do rozwiązań w linii.
  • Przenośniki taśmowe można otworzyć w celu idealnego mycia i poprawy higieny.
  • Silnik, okablowanie i części mechaniczne łatwo dostępne z dwóch paneli bocznych.
  • Model Grasselli NAB 520 DD został zaprojektowany specjalnie do usuwania tłuszczu o ustalonej grubości, z maksymalną wydajnością i kontrolą procesu, do mięs wieprzowych takich jak schab, boczek i łopatka.


Specyfikacja techniczna:

  • Dostępne szerokości robocze 520 lub 720 mm.
  • Wbudowana regulacja grubości odbłniania i skórowania.
  • Wałek ze specjalnej, bardzo odpornej stali dla większej trwałości i wydajności.
  • Wałek dociskający produktu ze sterowaniem pneumatycznym, w pełni regulowany do różnych zastosowań.
  • Taśma wyjściowa z regulacją wysokości.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko