Mieszalnik z przechylnym rozładunkiem

Mieszalnik z przechylnym rozładunkiem

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Mieszalnik z przechylnym rozładunkiem

Bateria przechylna Velati jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej i tworzy ją solidna podstawa, do której przymocowany jest zbiornik mieszający, zbudowany z podwójnej kołyski.

W zbiorniku znajdują się dwa wały mieszające z przecinającymi się łopatkami o tych samych kształtach i wymiarach.

  • Pojemność zbiornika waha się między 300, 500, 700 lub 1.100 lt.

Każdy mieszalnik dostępny jest również w wersji próżniowej i z wlotem CO2.

Ten rodzaj mieszalnika rozładowuje produkt na dwóch lub więcej wózkach poprzez przechylenie zbiornika, umożliwiając całkowite odzyskanie surowca oraz szybkie i łatwe mycie. System wału mieszającego z łopatkami przecinającymi się, umożliwia szybką i bezpieczną pracę bez rozbijania produktu.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko