PIC 99 RC

Aplikator

WołowinaWieprzowinaDróbRyby PIC 99 RC

Od 1987 roku najlepsze rozwiązanie do formowania, faszerowania, zaciskania i spinania produktów jednomięśniowych - takich jak boczek, karkówka, szynka, schab, pieczenie i ogólnie mięśnie - w osłonkach włóknistych, kolagenowych i plastikowych oraz pończochach elastycznych. Dzięki PIC99 możesz jednocześnie pakować produkty w osłonkę i siatkę, oszczędzając czas i pracę. Co więcej, dzięki PIC99 możesz radykalnie obniżyć koszty pakowania przy mniejszych stratach. Wreszcie, PIC99 jest najlepszym na rynku rozwiązaniem do produkcji długich batonów przy maksymalnej wydajności.


 

  • Oprócz standardowych zastosowań maszyny dostępne są dodatkowe wersje specjalne w celu zaspokojenia potrzeb klienta. PIC99RC jest znaczącym przykładem: do zastosowania w aplikowaniu mięśni w błonę i siatkę, takich jak: szynki, łopatki, kurczak, indyk i inne kawałki mięsa. Formy są budowane specjalnie do konkretnego rodzaju foli i wielkości, zawsze zgodnie z potrzebami klientów. Nasze maszyny są zgodne  z europejską dyrektywą maszynową w dziedzinie bezpieczeństwa, hałasu i higieny.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko