Seria NSA XC A

Cięcie ciągłe 2D - liniowe

Krajalnica do cięcia dwuwymiarowego 2D, świeżego i gotowanego mięsa. Ekstremalna precyzja cięcia i wysoka wydajność.  Możliwy tryb cięcia kostki o równych lub lekko nieregularnych wymiarach (dla efektu „cięcia ręcznego”). Konstrukcja dostosowana do pracy ciągłej w linii.


Korzyści:

  • Dwuwymiarowe cięcie z możliwością wyłącznie cięcia pionowego
  • Przenośniki podające i odprowadzające umożliwiają pracę w linii przy gorącym produkcie
  • Opcjonalny system szybkiej wymiany zestawu tnącego
  • Łatwość i prostota w utrzymaniu higieny
  • W połączeniu z poziomą krajalnicą KSL można uzyskać linię produkcyjną do w pełni kontrolowanego, trójwymiarowego cięcia
Specyfikacja techniczna:

  • Użyteczna szerokość cięcia 600 mm lub 1000 mm (minimalna grubość cięcia, patrz dane techniczne) do świeżego lub gotowanego mięsa (gorącego, w maksymalnej temperaturze 80 ° C lub chłodzonego, w minimalnej temperaturze 0 ° C) i bez kości .
  • Automatyczny system smarowania.
  • Pełna kontrola za pomocą ekranu dotykowego.
  • W pełni regulowana prędkość i nacisk cięcia.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko