Krajalnica do cięcia mrożonych bloków

Krajalnica do cięcia mrożonych bloków

F3, F4

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Krajalnica do cięcia mrożonych bloków

Krajalnica do mięsa ciągłego, w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Została zaprojektowana do przekształcania całego bloku mięsa w kawałki, za pomocą systemu ostrzy, zaprojektowanego specjalnie w celu rozbicia mięsa i uniknięcia uszkodzeń.
Struktura połączonych ostrzy, złożona z kołyszącego się noża gilotynowego i zestawu okrągłych noży, pozwala na pracę produktu w różnych temperaturach, cięcia zarówno tłuszczu, jak i mięsa oraz osiągnięcia produkcji godzinowej, do 8-10 ton na godzinę.

Istnieją trzy rodzaje noży do mięsa w zależności od temperatury roboczej i potrzeb produkcyjnych.
Podawanie każdego w krajalnicy Velati, odbywa się za pomocą przenośnika taśmowego, a jego prędkość, regulowana przez wariator prędkości, pozwala kontrolować produkcję godzinową i grubość ciętych kawałków.

  • Każda krajalnica do mięsa Velati jest wyposażona w falownik do regulacji taśm przenośnikowych.
  • Modele F3 i F4 są również wyposażone w sterowanie ekranem dotykowym i PLC z możliwością kształtowania i zapamiętywania różnych programów pracy.
  • Każda maszyna posiada również system alarmowy sterowany specjalnymi urządzeniami elektrycznymi.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko