Wilko-mieszałka

Wilko-mieszałka

TA - TM - TMR

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Wilko-mieszałka

Maszyny do mielenia TA - TM - TMR Velati są w całości wykonane ze stali nierdzewnej, zostały one zaprojektowane do produkcji świeżego, chłodzonego i mrożonego mięsa, dla średniego i dużego przemysłu.

Modele TA oraz TM są wyposażone w dwie prędkości ślimaka podającego, podczas gdy prędkość noża pozostaje stała.

Model TMR jest wyposażony w zmienną prędkość, co za tym idzie, zmianę prędkości ślimaka i noży, zapewniając przez to wysoką jakość produktów. Kolejna różnica między różnymi modelami, dotyczy zbiornika mieszającego, którego nie ma model TA, wyposażony zamiast tego w lej zasypowy z łopatkami podającymi. Modle TM i TMR są wyposażone w zbiornik mieszający z dwoma wałami łopatkowymi.


 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko