Wilk

Wilk

THOR

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Wilk

Wilk Velati THOR, w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jest najnowszą generacją maszyn przeznaczonych dla średniego i dużego przemysłu spożywczego. Nadaje się do świeżego, chłodzonego i mrożonego mięsa, podczas cięcia zachowując najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, warunków sanitarnych i jakości krojenia.

  • THOR łamie górną łopatką wprowadzany surowiec, a dolną wprowadza w komorę mielenia. Urządzenie pozwala ciąć zamrożony blok do temperatury -20 °, do końcowej średnicy mielenia 4 mm w jednym przejściu.

Ostateczny system tnący to klasyczny system z płytami/nożami, w których można zamontować dwie pary płyt/noży o średnicy wylotu wyrzutu równej 300mm.

  • THOR jest wyposażony w silniki klasy wysokiej sprawności, które mogą być zdalnie sterowane przez falownik i mogą być używane pojedynczo lub umieszczane w produkcji automatycznej.

Wydajność tego modelu wynosi 15 ton/h, w zależności od ostatecznej wielkości ziarna. THOR jest idealny dla każdego produktu, w którym ważne jest precyzyjne cięcie, zapewniając wysoką wydajność, ciągłość procesu i jednolitość produktu końcowego.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko