Wilk z czołowym rozładunkiem

Wilk z czołowym rozładunkiem

WołowinaWieprzowinaDróbRyby Wilk z czołowym rozładunkiem

Przedni mieszalnik rozładunkowy jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej i składa się z podwójnego kołyskowego zbiornika mieszającego, w którym znajdują się dwa przecinające wały łopatkowe, o tym samym kształcie i wymiarze.  

  • Pojemność zbiornika od 700 do 3.000 lt

Maszyny o większej pojemności zbiorników są dostępne na życzenie. Dodatkowo, każdy mieszalnik dostępny jest również w wersji próżniowej oraz z wlotem CO2.

Rozładunek czołowy, wykonywany za pomocą ślimaka umieszczonego na końcu zbiornika, umożliwia wprowadzenie maszyny do ciągłych linii technologicznych. Maszyna nadaje się do przetwarzania wszelkiego rodzaju mieszanek, takich jak salami oraz mortadela, z wyjątkiem wkładania zamrożonych kawałków lub bloków mięsnych o dużych rozmiarach.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DIWED sp. z o.o. " z siedzibą w ul. Żywiecka 16A, 43-376 Godziszka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

DIWED sp. z o.o.

ul. Żywiecka 16A
43-376 Godziszka
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko